Sergi Fuar ve Kiosk Tasarımları

Gelişen dünya ile birlikte insan ihtiyaçları kapsamında hizmet sektöründe de önemli gelişmeler meydana gelmektedir. Ulusal ve uluslararası tanıtımın önemli araçlarından olan sergi ve fuar tasarımları ile firmalar etkin şekilde reklam, tanıtım ve organizasyon faaliyetlerini yapabilirler. Özellikle alışveriş merkezleri ve fuar girişlerinde tercih edilen kiosk tasarım projeleri ile firmamız kurumsal hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanıza imkan sağlar. Katılımcı sayısı ve organizasyonun büyüklüğü bazında her türlü sergi ve fuar tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sergi Fuar Tasarımları

Firmanın verimliliğini artırabilmek adına sergi ve fuar tasarımları yapılırken, her türlü ayrıntı göz önünde bulundurulmalıdır. Fuar standı tasarımı bu amaç doğrultusunda kusursuz olmalıdır. Sergi ve fuar davetlileri arasında yurtiçi konukları yer alabileceği gibi, yurtdışından da konukların olabileceği düşünülmeli ve organizasyonun eksiksiz bir şekilde yürütülmesine özen gösterilmelidir.

Fuar stand tasarımlarında, alanında uzman ekibimiz tarafından son derece titiz ve yaratıcı bir çalışma gerçekleştirilir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sergi ve fuar tasarımları en iyi şekilde tasarlanır, etkin bir üretim ve uygulama süreci ortaya konur. Söz konusu tasarımların firmanıza değer katmasının yanında ticari faaliyetleriniz için ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bizimle çalıştığınızda fuar stand tasarım firmaları arasında fark yarattığımızı görebilirsiniz.

Kiosk Tasarımları

Firma olarak kiosk tasarımlarında birçok alternatifi müşterilerimize sunma imkânına sahibiz. Firmamız bünyesinde dokunmatik teknolojisine sahip, son derece modern şekilde geliştirilmiş işlevsel kiosk tasarımlarını bulabilirsiniz. Kiosk standlar uygulandıkları alanda oldukça etkili ve amaca yönelik beklentilerin karşılanmasında işlevseldir. Ayrıca kiosklar teknolojik ya da mobil stand olarak değerlendirilebilirler. Kiosk standlar hızlı olmasının yanında mobil olması ile de en ideal çözümü sunar. Pratik olması sayesinde süratle hayata geçirilebilir ve kısa sürede hedeflenen müşteri sayısına ulaşılabilir. Firmamız profesyonel yazılım ve tasarım ekibi ile birlikte kiosk tasarımlarının en iyisini siz değerli müşterilerimize sunma gayreti içerisindedir.

Gerek kioks tasarım gerekse de fuar stand firmaları arasında en modern ve teknolojik imkânları firmamız aracılığıyla elde edebilir, etkili bir tanıtım yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

    *Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

    © 2021 – İKS Design | Proje ve Tasarım Ofisi – Tüm Hakları Saklıdır.

    Open chat