Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyaları, dış mekan dekorasyonlarının vazgeçilmez ürünleri arasında daima ilk sırada yer alıyor. Bahçe tasarımında kullanabileceğiniz gibi geniş balkonlarda ya da teraslarda da tercih edebileceğiniz bahçe mobilyası, her mevsim kullanılabilecek biçimde tasarlanıyor. Şık ve dekoratif özelliğe sahip bahçe mobilyaları, son derece yüksek dayanıklılığa sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

Dekoratif Bahçeler İçin Zarif Bahçe Mobilyaları

Bahçe masa takımı modelleri, dış mekanlarda hoş bir ambiyans yaratmanız için kusursuz bir ustalıkla tasarlanıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip kategori sayesinde ihtiyaçlarınıza çözüm bulurken, zevkinize hitap eden seçenekleri tek bir platform üzerinden incelemenize de olanak sağlanıyor. Bahçe mobilyaları modeller bakımından olduğu gibi kalite bakımından da taleplere cevap veriyor. Her bir model, uzun yıllar zorlu hava koşullarına uyum sağlayabilecek malzemeler kullanılarak üretiliyor. Deforme olmadan yılın her mevsiminde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz mobilyalar şıklığıyla ve konforuyla misafirlerinizin dikkatini çekecek. Dilerseniz bahçe sandalyesi dilerseniz bahçe masası modellerini ayrı ayrı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca tercihinize ve ihtiyacınıza bağlı olarak takım halinde satılan modelleri de düşünebilirsiniz.

Rattan Bahçe Mobilyalarıyla Şık Dış Mekanlar

Dış mekan ve balkon dekorasyonlarında son dönemlerde rattan masa ve sandalyeler öne çıkıyor. Rahat ve şık olmasının dışında kolay temizlenebilir olması da rattan masa sandalye modellerinin tercih edilirliğini artırıyor. Rattan mobilya modelleri, sıcaklık farklından etkilenmedikleri için yıpranma gibi bir risk de taşımıyorlar. Estetik ve şık detaylar ürünün dekorasyona katkısını artırıyor. Özellikle cam detaylı modeller, dış mekanda da zarafeti ön planda tutanların ilgisini çekiyor. Ürünlerin farklı boyutlarda tasarlanıyor olması ise her mekana uygun model bulmayı kolaylaştırıyor. Kategori içerisinde geniş ailelere için uygun masa ve sandalye takımları, küçük aileler için de minimal modeller yer alıyor. Özellikle alan bakımından kısıtlı olan balkonlar için fonksiyonel ve dekoratif balkon masa sandalye modelleri bulunuyor.

Siz de bahçede ya da balkonda keyifli vakit geçirmek için bahçe mobilyası arayışındaysanız ürün kategorisinde tarzınızı yansıtacak pek çok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Sade ve şık modelleriyle olduğu gibi, ilk bakışta dikkat çeken özgün bahçe mobilyaları ile konforlu dış mekanlar tasarlayabilirsiniz.

© 2021 – İKS Design | Proje ve Tasarım Ofisi – Tüm Hakları Saklıdır.

Open chat